BA Salons

Masāžas

Ajurvēdiskā Terapija

BA Birojs

Grāmatvedības Pakalpojumi

Konsultācijas

Par ajurvēdisko masāžu

Ajurvēda ir sena, vairāk kā 5000 gadu veca, vēdisko zināšanu sistēma par to, kā cilvēkam dzīvot saskaņā ar dabas likumiem. Ajurvēdas pamatā ir senas zināšanas un filozofiskas atklāsmes par cilvēka veselības un slimības fiziskajiem, mentālajiem un emocionālajiem cēloņiem. Ajurvēda ir metode, kas palīdz organismam palīdzēt pašam sev. Ajurvēdiskās terapijas mērķis ir tikt galā ar slimības cēloņiem, ne tikai ar simptomiem.

Ajurvēdiskā masāža ne vien palīdz uzturēt labā formā ķermeni un atgūt tam veselību, bet arī spēcīgi iedarbojas uz cilvēka enerģētiku, palīdz atbrīvoties no negatīvās enerģētikas, kas ir slimību un veselības problēmu pamatcēlonis. Masiera kustības ir redzamas, bet masāžai ir vēl cita, neredzamā puse - masiera koncentrēti virzītas domas un enerģijas plūsmas.

Ajurvēdiskā masāža tiek veikta izmantojot kvalitatīvas dabīgas bāzes un ēteriskās eļļas. Katram klientam tiek izvēlēta piemērotākā eļļa atkarībā no cilvēka individuālā tipa, ķermeņa zonas, gadalaika, problēmas u.c. faktoriem.

Masāžas terapiste Biruta Auniņa Ajurvēdisko masāžu veic sertificēta masiere Biruta, kas masāžas prasmes apguvusi pie Tamāras Rimšas, Natālijas Jakovļevas un pie Ingas Šivas centrā.

Biruta: "Jau vairāk kā 20 gadus apgūstu dažādus kursus Šivas centrā (ajurvēda, vēdiskā numeroloģija, cilvēka raksturojums pēc ārējā izskata, roku līnijām, kurss par emocijām, hatha joga, mudras - pirkstu un roku pozas, kas palīdz mainīt domāšanu un uzlabot veselību, vaštu šastra - par to, kā organizēt objektus atkarībā no debess pusēm, rasa joga - zinātne par emocijām, un vēl ļoti daudz ko citu). Esmu apmeklējusi arī nodarbības centrā Raduga 2005, no kurām īpaši gribu atzīmēt kursu par dažādu slimību emocionālajiem cēloņiem. Man ir 2. pakāpe Reiki.

Nozīmīgs pavērsiens manā dzīvē bija pirmais Indijas apmeklējums 2007. gadā. Ajurvēdiskās masāžas kursu apguve man bija loģisks turpinājums pasaules izzināšanā, interesē par vēdiskajām zinībām un sava ceļa meklējumos.

Novēlu ikvienam atrast savu vietu dzīvē un sasniegt savas virsotnes!"

Uz masāžu vēlams pieteikties iepriekš zvanot pa tālruni vai uzrakstot uz e-pastu.

Čampi (pretstresa masāža)

Čampi masāža ir galvas un ķermeņa augšdaļas masāža.

Pretstresa masāža Čampi Čampi masāža:

Masāža ilgst 1 stundu un tās cena ir EUR 20.

Meru Danda čikitsa (muguras masāža)

Muguras masāža Meru Danda čikitsa Meru Danda čikitsa ir ajurvēdiskā muguras masāža. Cilvēka veselība, atsevišķu orgānu veselība ir cieši saistīta ar mugurkaula stāvokli. Masāža ir lielisks līdzeklis osteohondrozes ārstēšanai un profilaksei.

Meru Danda čikitsa:

Masāžas ilgums ir 45 minūtes, tās cena ir EUR 15.

Sambahana (visa ķermeņa masāža)

Sambahana ir vispamatīgākā no visām ajurvēdas visa ķermeņa masāžām. Tās nosaukums sanskritā nozīmē "glāstīt", "masēt ķermeni ar eļļām" pa vitālajām dzīvības līnijām un punktiem. Sambahana ietver visu ķermeņa daļu masāžu izmantojot lielu daudzumu siltas eļļas.

Sambahana ir spēcīga nomierinoša un stresu samazinoša masāža. Šī masāža tiek veikta stingri ievērojot enerģētiskās līnijas (nadi) un marma punktus. Tā veicina enerģijas (prānas) cirkulācijas uzlabošanu un došu (Vata, Pita, Kafa) līdzsvarošanu. Masāžas seansa laikā vienlaicīgi notiek iedarbība gan uz fizisko ķermeni, gan arī uz citiem cilvēka ķermeņiem: ēterisko, mentālo un emocionālo. Cilvēka organisms pamazām tiek sakārtots šajos līmeņos un notiek atbrīvošanās ne tikai no dažādu slimību izraisītajām sekām, bet arī no šo slimību cēloņiem.

Visa ķermeņa masāža Sambahana Sambahana masāža:

Sambahana ietver:

 1. Klienta sagatavošanu;
 2. Vēdera daļas masāžu, kas stimulē un uzlabo gremošanas sistēmu un metabolisma procesus, aktivizē 2. un 3. čakru, reproduktīvo sistēmu, un izvada sāļus un toksīnus;
 3. Krūšu daļas, dekoltē zonas masāžu, kas uzlabo asinsriti un sirdsdarbību, stimulē 4. un 5. čakras darbību;
 4. Roku masāžu, kas regulē vielmaiņu un uzlabo aknu un liesas darbību (marmas punkti uz plaukstām atbilst dažādiem ķermeņa orgāniem un orgānu sistēmām, tāpēc iedarbība uz šiem punktiem stimulē to darbību un uzlabo asinsriti);
 5. Kāju masāžu, kas veicina kontaktu ar apkārtējo pasauli, īpaši ar zemi, aizvada negatīvās un vecās enerģijas;
 6. Gurnu un sēžas masāžu, kas paātrina limfas plūsmu, atbrīvo no toksīniem, uzlabo asinsriti un palīdz atbrīvoties no liekā svara un celulīta;
 7. Muguras un kakla masāžu, kas mazina muguras sāpes, palīdz izvadīt sāļus, uzlabo visa organisma darbību (mugurkauls - mūsu "pasaules ass"), līdzsvaro enerģiju;
 8. Sejas, ausu un galvas masāžu, kas uzlabo sejas ādu, uzlabo atmiņu, atveseļo nervu sistēmu un dziedina galvas traumas (ausu masāža ir kā visa ķermeņa mikromasāža, jo uz tām, līdzīgi kā rokām, atrodas visu orgānu projekcijas punkti).

Masāžas ilgums ir 2 stundas, cena - EUR 35.

Visa ķermeņa ajurvēdiskā masāža

Visa ķermeņa masāža, kurā tiek izmantotas roku kustības no dažādām ajurvēdas masāžām. Masāžas ilgums ir 1 stunda 15 min., un cena - EUR 30.

Marma čikitsa
(enerģētisko jeb
marmas
punktu
stimulācija)

Marma čikitsa ir marmas punktu (enerģētisko punktu) stimulācija iedarbojoties uz tiem ar dabīgajām aromātiskajām eļļām un sildot ar smaržkociņiem. Procedūrai ir ļoti spēcīga enerģētiskā iedarbība.

Marma čikitsa nav masāža klasiskajā izpratnē. Procedūras laikā uz marma punktiem cilvēka kermeņa priekšpusē noteiktā secībā (uz pleciem, rokām, čakru vietās, uz kājām) tiek uzklāta speciāla eļļa un pēc tam no tuva attāluma punkti tiek sildīti ar Tibetas smaržkociņa oglīti.

Enerģētisko marmas punktu stimulācija Marma čikitsa Marma čikitsa:

Marma čikitsa procedūra ilgst 50 minūtes, tās cena ir EUR 15.

Čakru masāža

Čakru masāža Čakras (tulkojumā - ritenis, virpulis) ir vietas, kur savienojas cilvēka fiziskais un smalkais ķermenis. Čakru masāža ir ļoti sena dziedniecības māksla, kas pamatojas uz ajurvēdas principiem. Čakru masāžu veic, lai līdzsvarotu organismu un radītu tajā harmoniju.

Čakru masāža atbrīvo blokus enerģētiskajos punktos, izlīdzina enerģijas plūsmas, atjauno enerģiju tur, kur tās trūkst un dziedina ķermeni. Katra čakra ir saistīta ar kādu mūsu dzīves aspektu.

Čakras:

 1. Sahasrara - lillā/baltā krāsa- patiesa gudrība un apgaismība,
 2. Adžna – zilā/indigo krāsā- intuīcija, iztēle,
 3. Višudha - gaiši zilā krāsā – cilvēka spēja izteikties un komunicēt ar citiem,
 4. Anahata - zaļā krāsā - sirds čakra, viss, kas ar to saistās - mīlestība, simpātijas, attiecības, līdzcietība, iecietība,
 5. Manipura – dzeltenā krāsā – cilvēka gribas centrs, identitātes apzināšanās - kas mēs esam, kas vēlamies dzīvē būt,
 6. Svadhisthana - oranžā krāsā – radošums, pasaules iepazīšana ar sajūtām, seksualitāte,
 7. Muladhara - sarkanā krāsā – saistīta ar cilvēka fizisko izdzīvošanu un drošību.

Masāžas ilgums 40 minūtes, cena - EUR 15.

Ajurvēdiskā galvas, kakla un plecu zonas masāža

Ja jums ir sēdošs darbs, mazkustīgs dzīvesveids, liela psiholoģiska un emocionāla slodze, stress un tā visa rezultātā sāp galva un ir liels sasprindzinājums un sāpes plecos, piedāvājam risinājumu - galvas un plecu masāžu!

Plecu un kakla masāža Kakla-plecu zonā biežāk kā citur cilvēka ķermenī uzkrājas sasprindzinājums. Tam ir nepatīkamas sekas- nogulsnējas sāļi, attīstās osteohondroze un tas, savukārt, izraisa galvassāpes, reiboņus, sāpes plecos, mugurā. Rezultātā pazeminās darbaspējas, cilvēks ātrāk nogurst, rodas miega traucējumi.

Efektīvs un reizē ļoti patīkams šo problēmu risinājums ir masāža. Masāžas laikā tiek masēti pleci, kakls un galva.

Galvas un kakla-plecu zonas masāža veicina asins cirkulāciju galvas smadzenēs, muskuļos un saišu sistēmā, mazina sasprindzinājumu kakla muskuļos, likvidē nogurumu, atjauno darbaspējas uz uzlabo miegu. Galvas masāža labvēlīgi ietekmē matu augšanu un noņem galvassāpes, kā arī uzlabo atmiņu.

Kakla un plecu masāžas ilgums ir 20 minūtes, cena EUR 8.

Galvas un kakla-plecu masāžas ilgums ir 40 minūtes, cena EUR 15.

Tamāra Rimša - ajurvēdas apmācība