BA Salons

Masāžas

Ajurvēdiskā Terapija

BA Birojs

Grāmatvedības Pakalpojumi

Konsultācijas

Klasiskā masāža

Masāža ir bijusi pazīstama tikpat ilgi, cik pastāvējis cilvēks. Klasiskās masāžas laikā tiek aizskarta ne tikai āda, bet arī skeleta muskulatūra, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas kustība.

Klasiskā muguras masāža

Neņemot vērā tīri tehnisko daļu, masāža dod iespēju vienkārši baudīt pieskārienus. Tās ir sajūtas, kas mūsdienu sabiedrībā ļoti bieži tiek ignorētas. Pieskārieni mierina, atvieglo sāpes un palīdz iegūt integritātes sajūtu, kas sekmē iekšējās cilvēka enerģijas dziedināšanu.

Masāžā ļoti būtiska ir masiera saikne ar cilvēku, kurš bauda masāžu. Masāža iedarbojas ne tikai fiziski, bet arī var mainīt dvēseles un emocinālo stāvokli. Kopā ar fizisko sasprindzinājumu masāžas laikā pazūd skumjas, aizkaitināmība, tiek noņemts stress un nemiers.

Pieejama:

Masāžas ar siltajiem un aukstajiem akmeņiem

Savu pašsajūtu un veselību varat uzlabot ar masāžu ar siltajiem bazalta vai aukstajiem marmora akmeņiem.

Pieejama:

Silto bazalta akmeņu masāža - kas tas ir?

Masāža ar karstajiem akmeņiem Bazalta iežu akmeņiem, kas veidojas darbojoša vulkāna nogāzēs, piemīt unikāla spēja dziļi absorbēt siltumu un lēni un vienmērīgi to izdalīt. Akmeņu, kuru sastāvā ietilpst 60 Mendeļejeva tabulas elementi, unikālās īpašības un ekskluzīvā masāžas tehnika, ar kuras palīdzību tiek stimulēti cilvēka ķermeņa enerģētiskie centri (čakras), iedarbojas labvēlīgi uz visu organismu kopumā, harmonizē psihoemocionālo stāvokli, atvieglo muskuļu sāpes, noņem stresu, normalizē miegu, uzlabo limfodrenāžu, asinsriti un audu vielmaiņu, atjauno ādas tonusu, elastīgumu un ūdens līdzsvaru ādā.

Siltie akmeņi iedarbojas uz dziļajiem audiem, kuros uzkrājas sasprindzinājums, un maksimāli atslābina tos. Izplešoties kapilāriem paātrinās vielmaiņa un asinsrite, tādējādi sekmējot toksīnu izvadīšanu no organisma. Masāžai ar siltajiem bazalta akmeņiem ir īpašs terapeitisks efekts - muguras masāža ar siltajiem akmeņiem labi palīdz osteohondrozes gadījumā, regulē asinsspiedienu, tonizē ādu.

Bazalta akmeņi ar savu elektromagnētisko starojumu iedarbojas ne tikai uz konkrēto ādas laukumu, bet arī caur nervu sistēmu raida impulsu uz citām ķermeņa zonām. Pateicoties audu siltumvadītspējai akmeņu siltums nonāk arī līdz muskuļiem un locītavām.

Masāžā lieto dažāda izmēra akmeņus, tos piemērojot dažādām ķermeņa daļām.

Masāža ar aukstajiem akmeņiem

Masāža ar aukstajiem marmora akmeņiem Masāžā ar aukstajiem akmeņiem izmanto auksta marmora akmeņus. Šī masāža ir lielisks līdzeklis tūskas noņemšanai un pietūkumu mazināšanai, jo tā izkliedē sastrēgumus audos. Auksto akmeņu masāža uzlabo audu metabolismu un stimulē veģetatīvās nervu sistēmas darbību, un tai ir ļoti spēcīgs enerģetizējošs efekts.

Masāža pārmaiņus ar siltajiem un aukstajiem akmeņiem liek asinsvadiem sarauties un izplesties, tā paātrinot šķidrumu kustību un toksīnu izvadīšanu no ķermeņa, kas savukārt paātrina atveseļošanās procesus. Šāda kontrastmasāža rada ļoti patīkamas, nebijušas sajūtas. Tomēr jāņem vērā, ka kontrastmasāža nav ieteicama cilvēkiem ar asinsrites traucējumiem, kas varētu uz to pārāk jutīgi reaģēt.