BA Salons

Masāžas

Ajurvēdiskā Terapija

BA Birojs

Grāmatvedības Pakalpojumi

Konsultācijas

Pēdu reflektorā masāža

Pēdu reflektorā masāža Pēda ir kā cilvēka ķermeņa karte, uz kuras atrodas visu orgānu projekcijas - atbilstoši refleksogēnie punkti ir saistīti ar orgāniem un sistēmām. Iedarbojoties uz pēdu refleksogēnajiem punktiem notiek iedarbība uz tiem atbilstošajiem orgāniem un sistēmām. Pēdu reflektorā masāža ne tikai palīdz atbrīvoties no stresa un sasprindzinājuma, bet arī palīdz atgūt veselību dabiskā veidā, stimulējot paša organisma spēkus.

Masāžas ilgums 50 minūtes, cena EUR 15.

Taizemes pēdu masāža

Taizemes pēdu masāža Taizemes pēdu masāža ietver pēdu masāžu ar rokām un speciālu koka nūjiņu, kā arī apakšstilbu masāžu. Masāža atbrīvo no stresa, sasprindzinājuma, palīdz pret bezmiegu. Masāža stimulē un uzlabo organisma funkcijas un dabiskās aizsargspējas.

Masāžas ilgums 1 stunda, cena EUR 18.

Roku reflektorā masāža

Roku reflektorā masāža Līdzīgi kā uz pēdām, arī uz rokām atrodas cilvēka orgānu projekcijas. Iedarbojoties uz plaukstu refleksogēnajiem punktiem notiek iedarbība uz ar tiem saistītajiem orgāniem un sistēmām. Roku reflektorā masāža palīdz atbrīvoties no stresa, palīdz atslābināties, stimulē organismu un atjauno spēkus.

Masāžas ilgums 50 minūtes, cena EUR 15.

Kāju masāža

Ajurvēdiskās masāžas un reflektorās masāžas paņēmienu iedvesmota masāža kājām un pēdām.

Masāžas ilgums 45 minūtes, cena EUR 15.