BA Salons

Masāžas

Ajurvēdiskā Terapija

BA Birojs

Grāmatvedības Pakalpojumi

Konsultācijas

Zīlēšana ar Taro kārtīm

Piedāvājam konsultācijas pie Taro speciālistes Dagmāras pēc pieraksta jums ērtā laikā.

Konsultāciju cenas:

Par Taro

Taro tulkojumā nozīmē "valdnieka ceļš" vai "dvēsele". Taro ir sena ezotērijas māksla, kurā ietilpst dažādi virzieni, piemēram, filozofija, psiholoģija, prognozēšana, astroloģija, kabala, numeroloģija un rūnas.

Kārtīm, kaut arī uz tām ir noslēpumaini simboli, pašām nekāds noslēpumains spēks nepiemīt. Tiešā veidā tās cilvēkam nevar nedz kaitēt, nedz palīdzēt, to var tikai cilvēks pats ar saviem lēmumiem un rīcību.

Zīlēšana ar Taro kārtīm Taro kāršu klasiskajā variantā ir 78 kārtis: 22 Vecākie (Lielie) Arkāni un 56 Jaunākie (Mazie) Arkāni. Mūsu laikos tās tiek izmantotas tikai zīlēšanai, atbilžu gūšanai un sevis un pasaules izzināšanai, izliekot tās noteiktā veidā un nolasot informāciju, ko sniedz uz kārtīm attēlotie simboli un to kombinācijas. Taro sniedz atbildes, raksturojumu un skatījumu par cilvēkam eksistenciāli svarīgām situācijām, taču var parādīt risinājumus arī gluži sadzīviskos un praktiskos jautājumos.

Pastāv milzums dažādu versiju par to, kad kārtis radušās, gan par to kādam nolūkam un kas tās radījis.

Viena no leģendām vēsta, ka Taro pirmsākumi meklējami Senajā Ēģiptē. Gudrības dievs Tots, kura lomu vēlāk pārņēma Hermejs Trismegists, priesteriem iedevis grāmatu, kurā bijušas 78 zelta lapas. Uz katras no tām bijušas attēlotas zīmes, pēc kurām paredzēt nākotni. Vēl viens variants vēsta, ka Taro kārtīs iešifrētas slepenas zināšanas no 42 svētajām Tota grāmatām. Cita versija stāsta, ka ejot bojā kādai senai civilizācijai, tās priesteri nolēmuši iekodēt kārtīs zināšanas par visumu.

Iespējams, ka īstā versija varētu būt daudz prozaiskāka - pastāv leģenda, ka senos laikos kāds Ķīnas imperators licis izgatavot tīkamu laika kavēkli savai konkubīnei, un tā radušās kārtis ar zīmējumiem, ar kuriem ieskatīties nākotnē.

Daļa vēsturnieku sliecas domāt, ka Taro ir salīdzinoši jauns kāršu veids. Tiek uzskatīts, ka tās parādijušās Itālijā 15.gadsimtā – kāršu kavu ar grezniem, krāšņiem, ar roku veidotiem zīmējumiem izveidojušas Viskonti un Sforcu dzimtas, un tā bija paredzēta aristokrātu izklaidei.

Taro kārtis Vēlāk Taro izplatijās visā Eiropā, domājams, 14. gadsimtā līdz ar čigāniem. Agrāk domāja, ka čigāni nākuši no Ēgiptes, bet vēlāk noskaidrojās, ka to izcelšanās meklējama Indijā. Nav īsti zināms, kad Taro kārtis sāka izmantot zīlēšanai – ir versijas par 15. gadsimtu, bet ticamas liecības saglabājušās no 16. gadsimta beigām.

Taro būtība nav paredzēt nākotni tiešā veidā, bet mācīt cilvēkam domāt. Ar Taro iespējams „izmēģināt” jebkuru situāciju, aplūkot to no dažādiem skatpunktiem, apdomāt, izvērtēt, paskatīties uz to ar vēsu prātu. Taro izmanto tad, ja ir problēma, sliktas priekšnojautas, iekšēji meklējumi.

Ar Taro iespējams atrast, precīzāk sakot, parādīt cilvēkam izeju no jebkuras situācijas. Negatīvas emocijas un ieciklēšanās uz konkrētu emociju neļauj uz dzīvē notiekošo paraudzīties no malas un izvēlēties pareizi. Cilvēkam pašam jānosaka savs ceļš, pašam jābūt par savas dzīves radītāju.

Ikdienas rūpes, steiga un stress notrulina jūtīgumu, liek aizmirst svarīgas lietas un dzīves uzdevumus. 22 Taro Eņģeļi šīs snaudošās zināšanas atmodina un stimulē dodoties pilnvērtīgas dzīves meklējumos. Ar šo zīlēšanas veidu iespējams noskaidrot savas sirds slēptākās vēlēšanās un vajadzīgo rīcību laimīgas mīlestības vārdā. Taro eņģeļi pamodinās nojausmu, kas paredzēs kā veidosies notikumi dažādās dzīves norisēs (profesija, veselība, ģimene).

Ja stāvam krustcelēs un grūti izšķirties pa kuru ceļu iet, tad kārtis uzrādīs, kā jutīsies, ja izvēlēsies vienu ceļu, un kā, ja iesi pa otru. Jāizlemj gan būs pašam!